Niesamowita odmiana kuchni dzięki lustrom

Tradycyjne płytki i kafelki ścienne jako element kuchni odchodzą w zapomnienie. Na przestrzeni ostatnich lat najczęściej wybieraną opcją były szklana tafle umieszczane między szafkami. Szkło hartowane z Białegostoku to świetna alternatywa dla klasycznych płytek, ponieważ prezentuje się nietuzinkowo i ma szereg ukrytych funkcji.

Popularne szkło do kuchni

Modne szklane tafle to nie tylko piękna aranżacja kuchni, ale również zalety, o których moglibyśmy nie pomyśleć. Przede wszystkim lustra sprawiają, że kuchnia zostaje optycznie powiększona. Staje się w ten sposób też jaśniejsza. Nic dziwnego, że szkło jest przede wszystkim wykorzystywane w blokach, gdzie kuchnie są niewielkie, a czasem ciemne i nieprzyjemne. Wykorzystanie lustrzanych trików może odmienić taką kuchnię nie do poznania.

Najmodniejsze grafiki na szkle

Zdobienie kuchni stało się niezwykle proste – wystarczy zamontować taflę szkła z grafiką, która idealnie wkomponuje się się w każdą aranżację kuchni. Zgrabna grafika może zupełnie odmienić nudne pomieszczenie i nadać mu charakteru. Minusem tej opcji jest fakt, że niektóre motywy mogą szybko wyjść z mody, dlatego też wiele osób decyduje się jednak na szkło bez nadruku. Wybierając usługi szklarskie należy skupić się przede wszystkim na jakości szkła. Musi być ono wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury.